Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

175689470 918148085653535 4188583954846251505 nЛозова, Домаха та частина Панютиного 19 квітня залишилися без води через порив на колекторі від каналізаційної насосної станції №4. Це вже 7-ма аварія за тиждень. Попередні пориви на колекторі були меншими, комунальники ліквідовували їх без відключень води.

Кількість аварій на колекторі від КНС-4 зросла через зношеність трубопроводу та погодні умови – навесні розпочався так званий рух ґрунтів, що спричинює додаткове навантаження на мережі. Аварійна ділянка знаходиться поруч з місцем попереднього масштабного пориву, через який відключали воду 14 квітня. Тоді аварію ліквідовували 15 годин.

Станом на 12 годину ведуться земельні роботи для встановлення масштабу аварії, пояснив директор КП «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко. Після того, як водяники дістануться до трубопроводу, зможуть дати прогноз, скільки часу знадобиться для усунення аварійної ситуації. З ладу вийшли обидві «нитки» каналізаційного колектору.

Для оновлення КНС-4 необхідно майже 35 мільйонів гривень. Цьогоріч планують роботи на найбільш аварійних ділянках. Для реконструкції виділили 3 мільйони гривень. Каналізаційний колектор від КНС-4 прокладений у дві «нитки», протяжністю у майже 3 та 3,2 кілометри.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ