Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

0e661452a2bac60d187c47a24badf9ef 1024x640Майже місяць медики первинної ланки Лозової не отримували заробітну плату, через неукладений договір Комунальним некомерційним підприємством «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» з Національною службою здоров’я України. Причини не укладення договору - технічні проблеми в електронній Системі охорони здоров’я. Національна служба здоров’я України у своєму листі від 22 січня 2019 року інформувала про відсутність технічної можливості укладення договорів з закладами охорони здоров’я.

Завдяки втручанню голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної 24 січня угоду підписано. У найближчі дні підприємство отримає фінансування у розмірі 933 тисячі гривень на виплату заробітної плати за грудень 2018 року. На початку лютого держава профінансує зарплату за січень – на це виділяється 1.8 мільйона гривень.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ