Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

142282092 2842945859304823 3250244930195763233 nПрацівники Лозівської міської ради та освітяни встановили особи дітей, які 22 січня зламали дві урни біля скейт-парку. Учасниками та свідками події загалом були п’ять школярів 6 та 7 класів. Чому так вчинили, діти не змогли пояснити. Міський голова Сергій Зеленський 27 січня зустрівся з батьками, директорами навчальних закладів та педагогами.

Поведінку школярів зафіксували камери відеоспостереження. Присутнім показали докази. Більшість батьків та керівники навчальних закладів вибачилися.

Сергій Зеленський пояснив, викликав батьків та педагогічних працівників на профілактичну бесіду, щоб вони більше уваги приділяли дітям. Оскільки працівники міської ради та освітяни знайшли винуватців самостійно, до правоохоронних органів вирішили не звертатися. Батьки компенсують завдану шкоду.

Як пояснила мама одного з учасників події, діти восени щиро раділи новому скейт-парку, тому прикро, що самі ж його не бережуть. Це вже другий схожий випадок біля майданчика – торік у грудні тут теж пошкодили сміттєвий кошик.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ