Важливе повідомлення

Бегущая строка

Технічну воду розвозитимуть за графіком: +++ 10:00-12:00 – М-н 3 буд. 38 (АТБ) +++ 12:00-13:00 – М-н 2 буд. 72 +++ 13:00-15:00 – М-н 4 буд. 43 +++ 15:00-17:00 – М-н 9 буд. 6 (кафе Шанс) +++ 17:00-18:00 – М-н 5 буд. 9 +++ 10:00-18:00 – Вул. Перемоги, магазин «Посад»

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2222Терцентр соціальних послуг райдержадміністрації вирішили ліквідувати торік у грудні – розпорядженням голови Лозівської РДА. У центрі доглядали за самотніми літніми людьми, їх перевели в інші заклади. Майно передають Лозівській громаді. Посадовці зібралися на нараду 18 січня, щоб обговорити проблемні моменти. Від Лозівської громади були заступник міського голови Ашот Керопов, представники управлінь та відділів, від райради – голова Вадим Гоч і його заступник Валерій Крикун, запросили голову комісії з припинення терцентру Ольгу Білик.

Меблі та обладнання терцентру вже забрали медики для потреб пацієнтів. Тепер вирішуватимуть, що робити з автотранспортом та будівлями. На території терцентру знаходиться 5 основних корпусів. До 1 липня район має передати їх міській раді. Процес буде тривалим та нелегким. Доводиться підіймати документи на нерухомість багаторічної давності, також не врегульовані зони відповідальності райдержадміністрації та районної ради. Наразі головне завдання – зберегти приміщення у перехідний період, коли одні вже за них не відповідають, а другі ще не почали.

Колишній директор терцентру, а нині голова з припинення, Ольга Білик переконана, достатньо зняти охорону, – і будівлі досить швидко розтягнуть. Розраховуватися за охорону та електроенергію терцентр вже не може, бо не встигли у грудні підготувати необхідні документи про ліквідаційну комісію, тому не отримали фінансування на її поточні витрати. Міська та районна рада домовилися зберегти охорону і зовнішнє освітлення території, зараз уточнюють деталі.

Заступник голови райради Валерій Крикун припустив, що корпуси згодом можна буде віддати військовим, релігійним організаціям або переселенцям. Однак остаточне рішення буде за Лозівською громадою – після офіційного прийняття будівель.

Транспорт терцентру планують віддати в округи – для старост та комунальників, які обслуговують ці території. Автомобілі марок «Газель», ВАЗ-2104, ВАЗ-2107 потребують ремонту.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ