Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 01 27 14 39 15На очисних спорудах наразі ремонтують машинне відділення. Вже замінили старі насоси на нові енергозаощадніші. Тепер витрати електроенергії зменшаться удвічі. Відремонтували також побутову кімнату та оновлюють стіни і стелі.  Для підоги закупили плитку. З настанням теплої погоди перейдуть до зовнішніх робіт. Про це розповів Віктор Купріянов, начальник цеху водовідведення "Лозоваводосервісу".

Загалом протягом минулого року силами підприємства на очисних відремонтували: первинні та вторинні відстійники, аеротенки (біоочистка), замінили засувки, труби, решітки,полагодили дахи та стіни у технічних приміщеннях, душові та кімнату операторів.

Очисні Лозової ввели в експлуатацію у 1968 році. З того часу їх капітально не ремонтували. На повне оновлення необхідно майже 80 мільйонів гривень – за цінами 2019 року.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ