Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1940325

Рішення про закриття ринків та кладовищ для відвідування у період карантину прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області учора, 23 квітня.

Відповідне рішення сьогодні, 24 квітня, затвердив виконавчий комітет Лозівської міської ради. Рішенням заборонено функціонування роздрібних ринків, що здійснюють діяльність на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, на період дії карантину. Уряд ухвалив постанову, якою продовжив карантин у державі до 11 травня.

Окрім того, закрито для відвідування кладовища у поминальні дні. Виключення - у випадках здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Лозівський відділ поліції та районне управління Держпродспоживслужби в Харківській області в межах компетенції вживатиме заходів спрямованих на виконання даного рішення та недопущення проявів стихійної торгівлі на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ