Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1830545Про стан розвитку фізичної культури та спорту у Лозівській ОТГ говорили на засіданні виконавчого комітету міської ради, який пройшов під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського, 26 листопада. Начальник Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева розповіла, що діти громади в дитячо-юнацьких спортивних школах міста «Юність» і «Олімпія» мають можливість займатися дванадцятьма видами спорту. Фактична чисельність вихованців ДЮСШ, станом на 01 вересня 2019 року, складає 1266 вихованів та 98 груп відповідно.

  • - На сьогодні у дитячих юнацько-спортивних школах Лозової не вистачає 12 тренерів. Додаткові посади дали б можливість залучити до занять спортом ще близько двох тисяч дітей, - розповіла начальник Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева. – Молоді спеціалісти через низьку заробітну плату тренерського складу не бажають працювати в спортивних школах. Дефіцит кадрів ми компенсуємо за рахунок вчителів фізичної культури закладів середньої освіти. Вчителі співпрацюють з спортивними школами й надають послуги з занять спортом.

Міський голова Сергій Зеленський висловив занепокоєння ситуацією з дефіцитом кадрів в спортивній галузі. Доручив вивчити можливість підвищення заробітної плати тренерам дитячих юнацько-спортивних шкіл.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ