Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 8679

Рада старійшин на громадських засадах виконуватиме функції консультативно-дорадчого комітету, який був створений у міській раді ще 10 років тому. За ініціативи Лозівського міського голови Сергія Зеленського наразі змінено його назву та розширено персональний склад.

Окрім Почесних громадян міста до складу Ради старійшин включили відомих мешканців громади, які у даний час знаходяться на заслуженому відпочинку, але продовжують займати активну громадську позицію й мають великий досвід управлінської діяльності.

Керуюча справами міськвиконкому Тетяна Запорожець наголосила: «Мета створення такої Ради є залучення досвіду відомих працівників різних галузей господарства, досвідчених фахівців управління до управління громадою, до знаходження шляхів, можливостей розвитку нашої громади. А також моніторингу і здійснення налагодження зворотного зв’язку».

Працюватиме затверджений персональний склад Ради при Лозівському міському голові до завершення терміну його повноважень.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ