Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 11 21 14 02 07Разом з очільником громади Сергієм Зеленським розпитала про проблеми та потреби КП “Теплоенерго” та ДП “Лозоваводосервіс”.

Сергій Малишев, директор комунального підприємства “Теплоенерго”, розповів, що на 17 котелень, які забезпечують теплом громаду, недостатня кількість генераторів. Підприємство вкрай потребує додаткового обладнання, бо за відсутності електроенергії під час сильних морозів є висока ймовірність розмерзання теплосистем. Щодо котелень у лікарнях, вони першочергово забезпечені відповідним обладнанням й з початку опалювального сезону жодного разу не лишилися без тепла.

Наразі усі 17 котелень працюють у сталому режимі, підключили їх 1 листопада, поінформував Сергій Малишев. Були проблеми з запуском найбільшої котельні у місті, вона на жаль постраждала від ракетних обстрілів. Та завдяки фінансовій підтримці області та громади її вдалося запустити. Також велику допомогу надали енергетики, за що їм велика вдячність.

На ДП “Лозоваводосервіс” директор Володимир Кириченко розповів про заходи, які вжито для економії енергоресурсів, їх скорочено у половину та зменшення втрат води з 44 до 26.6 выдсотків. Також керівник поінформував, що замінено 27 кілометрів водопроводу. Цього року, завдячуючи бюджету громади, для ДП “Лозоваводосервіс” придбано екскаватор.

Говорив директор і про проблеми з ремонтами каналізаційного колектору по вулиці Машинобудівників, КНС-2 та КНС-4. Через вибухи збільшилася кількість поривів на КНС-2. Через ці ж проблеми погіршився стан водогону по вулиці Свободи.

З резервного фонду бюджету громади для ліквідації аварійних ситуацій, ДП “Лозоваводосервіс” планують виділити 6 мільйонів гривень, розповів міський голова Сергій Зеленський.

За результатами нарад проведених на КП “Теплоенерго” та ДП “Лозовавосервіс, озвучені керівниками проблемні питання, народний депутат України Юлія Світлична, опрацює та узагальнить разом з головою громади Сергієм Зеленським та домагатиметься допомоги для підприємств на рівні держави. Народна обраниця відзначила, я бачу, що Лозівська громада готова до зимового сезону. Усі на місцях і працюють, в усіх на це вистачає сил, бажання і волі.

 

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ