Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

LE297cDyСьогодні, 12 жовтня об 11-00 годині, на адресу аварійно-диспетчерської служби АТ «Харківгаз» надійшли звернення від мешканців м. Лозова про відсутність газопостачання у будинках. Проведення робіт на газорозподільних мережах, з припиненням доставки газу клієнтам компанії, у місті не планувалось. Газорозподільна система працювала у стабільному режимі, - повідомляє АТ "Харківгаз".

Після обстеження мереж, спеціалістами встановлено факт несанкціонованого перекриття невідомими особами засувки на газопроводі високого тиску в районі Цегляного заводу. Внаслідок чого без газопостачання залишилось 16,2 тис. квартир багатоквартирних будинків в центральній частині міста Лозова, 1,2,4,5 6,9 мікрорайонах. Про факт несанкціонованого втручання в роботу газорозподільних мереж АТ «Харківгаз» повідомило правоохоронні органи.

Наразі фахівці АТ «Харківгаз» проводять аварійно-відновлювальні роботи та випробовування газопроводів. Для оперативного відновлення доставки газу в багатоквартирні будинки міста залучені працівники Красноградської, Кегичівської, Сахновщанської та Лозівської дільниць АТ "Харківгаз".

Пуск газу в будинки планується розпочати вранці 13 жовтня.

Просимо клієнтів компанії з порозумінням поставитись до ситуації та забезпечити, протягом 13 жовтня, доступ працівникам АТ "Харківгаз" до газового обладнання, для оперативного і безпечного пуску газу.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ