Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 9665У період з 24 по 30 червня представники Головного Управління ДСНС в Харківській області проведуть планову цільову перевірку готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах у Лозівській тергромаді.

Під час зустрічі з Лозівським міським головою Сергієм Зеленським представників Головного Управління поінформували, що у Лозівській тергромаді рішенням виконавчого комітету визначено два об’єкти для масового відпочинку на водних об’єктах. Вони знаходяться на водосховищі Бритайське - база відпочинку «Росинка», яка належить Панютинському вагоноремонтному заводу, та пляж загального користування у селі Михайлівка. В усіх інших місцях купання заборонене.

Міський голова відзначив, що у міської влади налагоджена тісна взаємодія з Лозівським районним відділом Державної служби з надзвичайних ситуацій щодо попередження нещасних випадків на воді. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ