Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

uvkb oonПроходить захід сьогодні, 3 жовтня, у місті Харкові за підтримки Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців.

Основна мета зібрання об’єднати зусилля центральних та місцевих органів державної влади, міжнародних гуманітарних організацій у пошуках сприяння інтеграції та довгострокових житлових рішень для внутрішньо-переміщених осіб. Учасники заходу обговорюють найкращі практики пов’язані з провадженням житлових програм для ВПО на місцевому рівні.

Лозова, один з активних учасників Форуму. Олександр Жидков ділився досвідом створення у Лозовій соціального гуртожитку для внутрішньо-переміщених осіб. Впровадив проект у життя Українських Фонд соціальних інвестицій за кошти Федеративної Республіки Німеччини. Розмістився соціальний гуртожиток на 5-му поверсі в будинку № 17 на 1-му мікрорайоні. Будівлю облаштували шатровим дахом, замінили вікна на металопластикові, провели ремонти систем опалення, водопостачання і водовідведення, здійснили внутрішні ремонтні роботи. Меблі до гуртожитку закупили за кошти міського бюджету.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ