Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 GromadsBGLozLOG  Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту та/або голосування за них. Тобто це спосіб визначення видатків частини бюджету громади за допомогою прямого волевиявлення членів територіальної громади. Мешканці громади самостійно пропонують та обирають, на що саме витратити частину коштів бюджету громади.

   Будь-який житель ОТГ може подати проєкт, пов’язаний із покращенням життя в громаді, узяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні й спостерігати за тим, як його проєкт реалізують у рамках бюджету.

    Для того щоб запровадити у громаді громадський бюджет, потрібно спочатку розробити та затвердити відповідне Положення. У цьому документі варто визначити процедуру формування конкурсної комісії, проведення інформування, подачі та голосування за проєкти тощо. Також варто затвердити параметри бюджету участі.

     Збір проєктів планується здійснити в 2020 році, реалізацію – у 2021 році.

    Щоб визначитись з основними параметрами громадського бюджету робочою групою з питань запровадження бюджетування за участю громадськості Лозівської міської ОТГ, ініційоване опитування:  Форма опитування громадян щодо визначення основних параметрів громадського бюджету Лозівської міської ОТГ.

     Опитування проводиться до 22.05.2020 (продовжено до завершення карантину). Станом на 11.05.2020 року участь в опитуванны прийняли 74 чол.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ