Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

3d5cdc6 30093650x410 a2717e734b7531a8fb1151aed59c00a7З вересня у Панютиному можуть закрити відділення «Ощадбанку», що на вулиці Слобожанській. Керівництво фінансової установи пояснює це оптимізацією мережі по всій країні. Утримувати соціально-орієнтовані відділення, де клієнти переважно сплачують комунальні послуги та отримують пенсії і допомоги, державному банку не вигідно.

Майже рік Лозівська громада добивається збереження відділення перш за все в інтересах соціально незахищених мешканців. Приблизно третина пенсіонерів та пільговиків у Панютиному отримують виплати саме через «Ощадбанк». Керівники громади зверталися до регіонального керівництва та до голови правління банку.

В останній відповіді, що надійшла на початку червня, заступник начальника управління з роздрібного бізнесу Харківської філії Наталії Скляр зазначила, що саме має зробити Лозівська міська рада задля збереження Панютинського відділення. Зокрема, сприяти, щоб працівники всіх бюджетних та комерційних установ отримували заробітну плату в «Ощадбанку», щоб всі пенсіонери перейшли у фінансову установу, щоб більше клієнтів розміщували депозити та брали кредити, популяризувати послугу з переказу коштів та сприяти у вирішенні проблемних питань у діяльності банку.

Керівництво громади не може змушувати людей та організації обслуговуватися в «Ощадбанку», пояснив перший заступник міського голови Олександр Жидков. Посадовець додав, комунальні підприємства, бюджетні установи вже активно співпрацюють з цим банком. Громада розміщує в установі депозит. Олександр Жидков також наголосив, частина пільговиків може отримувати допомоги лише у «Державному ощадному банку України».

Наразі під загрозою закриття не лише Панютинське відділення, а й Лозівське, що на 3-му мікрорайоні. До цього «Ощадбанк» закрив ще 3 відділення у Павлівці Другій та у Лозовій по вулиці Комінтерну, 4 та на мікрорайоні №1, завчасно не попередивши керівництво громади.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ