Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

DSCN0532На святі, що відбулося у п’ятницю 17 травня, лунало безліч теплих слів і побажань. Кожен учасник святкового концерту доклав максимум зусиль, щоб свято вдалося. Від імені мера Лозової Сергія Зеленського зі словами привітання до учнів і педагогів звернулися заступники міського голови Володимир Барановський та Олексій Корпан та вручили сертифікат на нові меблі та відзнаки міської ради.

Директор Панютинської дитячої музичної школи Олександр Шапко висловив слова подяки Лозівській міській раді та Управлінню культури за постійну підтримку і небайдуже ставлення до школи і культури в цілому. Сердечно дякував Ларисі Іванівні Шапко за допомогу в підготовці і проведенні заходу.
Безмежну вдячність висловив директору Панютинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Мохарєвій Тетяні В’ячеславівні за надану залу для проведення свята та підтримку усіх задумів. Дякував педагогу-організатору Панютинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Тарасовій Галині Олександрівні за допомогу у проведенні заходу.
Вдячний колегам – директорам закладів культури міста за приємні побажання і відгуки про заклад! Директору ОКЗ «ЛВКМ» Чурилову Василю Івановичу за технічне забезпечення концерту. Шевченку Сергію Станіславовичу за звуко-режисерську роботу. Хореографічному ансамблю «Родослав» ОКЗ «ЛВКМ», керівник Бобуйок Ольга Сергіївна за прекрасні хореографічні постановки.
Окрема подяка Щербиновському Андрію Юрійовичу та Хмелевському Юрію Васильовичу за допомогу з перевезеннями учасників та гостей свята. Муніципальному духовому оркестру Лозівського міського Палацу культури, керівник Свириденко Наталія Павлівна, за створений настрій.
Дякував батькам за підтримку дітей!
І звичайно працівникам Панютинської дитячої музичної школи, які творять майбутнє!!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ