Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2100512

28 жовтня опорний навчальний заклад презентував п’ятий мініпроєкт та з рук голови Харківської обласної ради Сергія Чернова отримав сертифікат про його реалізацію. На базі бібліотеки опорного закладу створено інфомедійно-тренінговий центр «Інтелект». Завдяки реалізації проєкту проведено модернізацію інтер’єру приміщення бібліотеки, придбано сучасні меблі, технічне обладнання: демонстраційний телевізор й нойтбуки та цілісний інформаційний комплекс «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр».

Керівниця ліцею Тетяна Мохарєва від імені вчителів, батьківського комітету та учнів дякувала голові Харківської обласної ради Сергію Чернову та Лозівському міському голові Сергію Зеленському за підтримку їхніх креативних ідей. Керівники ж закликали шукати нові ідеї та продовжувати розвивати свій заклад. Дякували ініціативному вчительському колективу та батьківській раді.

Тетяна Мохарєва зауважили, що у закладі відбувається дуже плідна співпраця вчителів, батьків та учнів. Батьки є активними учасниками абсолютно усіх заходів, які відбуваються у школі й до того ж беруть участь у покращення матеріально-технічної бази. Обираючи мініпроєкт цього року дослухалися до дітей, розповіла Тетяна Мохарєва. У бібліотеці, окрім навчального процесу проходитимуть тренінги, свої зібрання проводитиме учнівське самоврядування, воно у ліцеї дуже активне.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ