Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

images     28 жовтня у виконавчому комітеті відбулась нарада щодо розгляду перспектив запровадження комунального транспорту на автобусних маршрутах загального користування. На сьогодні комунальне підприємство «Еко-сан» вже отримало ліцензії на здійснення пасажирських перевезень, йому передано придбаний громадами Лозівщини автобус. Як його можливо використовувати та чи необхідно розширювати комунальний автопарк - це були основні питання проведеної наради.

     Для розширення автопарку розглядалися питання залучення міжнародної технічної допомоги, державного фінансування та лізингу. Першочерговою метою в сфері пасажирських перевезень є покращення обслуговування мешканців громади, забезпечення прав на пільговий проїзд, як в місті, так і на селі. Зміни вже відбуваються, але чи достатні вони в сучасних умовах і чи можливо зробити обслуговування населення кращим і яким шляхом цього можна досягти залишається питанням для міської влади.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ