Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Aida

 З глибоким сумом Лозівська міська рада та її виконавчий комітет повідомляє, що 16 жовтня 2021 року на 97 році пішла з життя Почесний громадянин міста Лозова – Секретарьова Аіда Іванівна.

 Аіда Іванівна Секретарьова з 1950 по 2003 роки пропрацювала вчителем в Лозівській ЗОШ № 8. Викладала математику, завідувала шкільним музеєм та музеєм бойової слави. Під її керівництвом разом з колегами та учнями школи велась велика пошукова робота, на основі якої було відкрито Меморіал на Авилівському кладовищі воїнам, які померли в госпіталі, що знаходився під час Другої світової війни в будівлі школи.

 Завдяки пошуковій роботі Аіди Іванівни було знайдено багато родичів, які не знали місця поховання своїх близьких, а також були знайдені імена загиблих під час Другої світової війни працівників Локомотивного депо, встановлені Меморіальні дошки. Зібрані матеріали були внесені до книги «Пам’яті», яка зберігається в музеї донині і є великою цінністю у вихованні для нинішнього покоління.

 Аіда Іванівна була людиною-легендою, яка уособлювала живу пам'ять, історію, мудрість, життєвий досвід.

 Лозівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Аіди Іванівни.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ