Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 5310На позачерговій сесії Лозівської міської ради 5 квітня депутати виділили 100 тисяч гривень на проведення тендерних процедур з закупівлі послуги розроблення проєктно-кошторисної документації двох об'єктів - капітального ремонту шляхопроводу та автодороги по вулиці Моторного. Попередній проєкт капремонту шляхопроводу розроблявся у 2008 році, поінформував депутатів начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Залізінський. Враховуючи сучасні будівельні норми він потребує коригування. На розроблення проєкту капремонту шляхопроводу вже надійшла обласна субвенція у розмірі 1,5 мільйона гривень.

На шляхопроводі довжиною 54 метри поновлять дорожнє покриття, з обох сторін відремонтують пішохідні доріжки, облаштують сучасне освітлення, замінять опори та встановлять бар’єрне огородження. Цим вирішили не обмежуватися, й відремонтувати прилеглу до шляхопроводу автодорогу по вулиці Моторного – до перехрестя з вулицею Кооперативною та у бік магазину «Сільпо». Також у цих місцях реконструюють два світлофорні об’єкти, їх замінять на сучасні та нанесуть відповідну розмітку.

Капремонти цих об’єктів планують виконати за кошти обласного бюджету.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ