Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20210517 122413Бажаючі очолити Лозівське територіальне медичне об’єднання можуть подавати документи з 18 травня по 1 червня. Такий період визначила конкурсна комісія. Її перше засідання відбулось 17 травня. Депутати Лозівської міської ради затвердили склад комісії на сесії 13 травня.

Кандидати мають надати заяву та обов’язковий перелік документів у запечатаному конверті. За два тижні, 2 червня, конкурсна комісія їх відкриє, перевірить відповідність кандидатів конкурсним вимогам та допустить або не допустить їх до конкурсу. На відборі 7 червня претенденти презентують свої плани розвитку Лозівського ТМО. Переможця визначатимуть більшістю голосів членів конкурсної комісії.

Вимоги до кандидатів на директора Лозіського ТМО: вони повинні мати вищу освіту за ступенем магістра у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я» та стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Повний перелік документів, котрі необхідно подати на конкурс, оприлюднять на сайті Лозівської міської ради 17 травня.

Посада директора Лозівського ТМО вакантна з 24 квітня. Попередній керівник медоб’єднання Віктор Баранов подав заяву на звільнення. За зверненням трудового колективу, обов'язки директора ТМО тимчасово виконує Іван Жовтий. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ