Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

        ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» доводить до Вашого відома, що станом на 01.04.2019 року склалась критична ситуація з розрахунків населенням за послуги з водопостачання та водовідведення. Навіть за останній місяць споживачами – населенням недоплачено ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» більш 1 млн. грн., рівень оплат за послуги з водопостачання та водовідведення склав 73,8 %.

Незважаючи на неодноразові звернення до споживачів з приводу необхідності своєчасної оплати спожитих послуг, борг населення перед підприємством на сьогодні лише зростає та вже становить 17,3 млн. грн.

            Стабільна робота стратегічного для життєдіяльності міста підприємства –                               ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами отриманих ними послуг з водопостачання та водовідведення. В даний час виникає реальна загроза обмеження подачі води мешканцям міста.

            Внаслідок такого рівня оплат населенням за спожиті послуги ДП «Лозоваводосервіс»                      КП «Теплоенерго» не має можливості своєчасно розраховуватися за енергоносії та матеріали, необхідні для усунення аварійних ситуацій, виплачувати заробітну плату.

            Станом на 01.04.2019 року заборгованість за покупну воду складає 6628,7 тис. грн., яку ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» не має можливості сплатити, внаслідок чого постачання води до міста Лозова буде обмежено.

            Щоб уникнути цієї ситуації ми вимушені вживати жорстких заходів до неплатників та боржників ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго».

            У багатоповерховому секторі працює спеціалізована бригада ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» з відключення боржників від послуги з водовідведення за допомогою запірного пристрою «CHOP 2008». Цей пристрій дозволяє обмежити отримання каналізаційних стоків з помешкання боржника без доступу до квартири.             В приватному секторі проводяться відключення боржників від системи централізованого водопостачання спецбригадою підприємства.            Роботи по відключенню боржників від послуг виконуються по всій території міста й у першу чергу в житлових будинках з низьким рівнем оплати. При цьому відновлення послуг буде можливо тільки після повного погашення заборгованості та оплати робіт по відключенню та підключенню вартість яких станом на 01.04.2019 року становить: з водовідведення (багатоповерховий сектор) 1120,00 грн., з водопостачання (приватний сектор) – 1687,00 грн.

Також до боржників вживаються заходи зі стягнення заборгованості в судовому порядку з врахуванням у заяві/позові до суду: санкцій, тобто пені та наслідків порушення грошового зобов’язання, а також витрат по сплаті судового збору, який складає за подання позовної заяви 1762 грн.

            У зв’язку з критичним рівнем оплат наше підприємство вимушено до будинків з низьким рівнем оплат за послуги з водопостачання та водовідведення надавати воду почасово.

            В першу чергу почасова подача води буде здійснюватись за адресами:

вул. Олександра Бричука, буд. 51, буд. 53, буд.53а;вул. Козацька, буд. 5, буд. 6;вул. Лозовського, буд.78, буд. 80в ;вул. Свободи, буд. 38, буд. 12;вул. Дикого, буд.10, буд. 12а;вул. Севастопольський Бульвар, буд. 9;вул. Свято-Миколаївська, буд. 5;бульвар Шевченка буд. 53, буд. 59; вул. Скалика буд.12;вул. Краснодонцев буд.5а;вул. Гарькавенко буд.2, буд.6;вул. Станіславського буд. 14;вул. Михайла Грушевського буд. 2;м-н.1, буд. 2, буд. 4, буд.12, буд. 21, буд. 25;м-н.2, буд.5, буд.16а, буд. 31, буд. 38, буд. 67;м-н.3, буд.4, буд.8, буд.11, буд.37;м-н.4, буд.13, буд.20, буд.24, буд.41а;м-н.5,буд.7, буд.18, буд.19, буд.33, буд.34, буд.36;м-н.6, буд. 2;м-н.9, буд. 1, буд. 2, буд. 2а, буд. 5.Шановні споживачі! Якщо ви маєте заборгованість перед ДП «Лозоваводосервіс»                     КП «Теплоенерго» терміново сплатіть її у іншому випадку Ви можете залишитись без води або лишитись Вашого майна! 

 

 

 

Директор ДП «Лозоваводосервіс»

КП «Теплоенерго»                                                                                                              В.І. Кириченко

Вербілова, 2-36-42

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ