Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 11 30 14 40 02 2

Загалом у громаді їх понад 30. З інформацією про пункти ви можете ознайомитися на сайті Лозівської міської ради за посиланням https://bit.ly/3AXt2Zu.

Пункти Незламності прийматимуть людей, якщо світла не буде більше доби. Там є найнеобхідніше для тривалого перебування: запаси води, продуктів, ліків, місця відпочинку, генератори,  засоби обігріву… У деяких місцях розміщення передбачили цілодобове перебування. Забезпечили можливість централізованого приготування гарячих страв. "Вдячний за підтримку голові Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову, партнерам громади, відповідальному бізнесу та колективам закладів, які допомагали готувати Пункти Незламності. Ми усі разом впоралися із ще одним викликом війни. Коли ми єднаємось та допомагаємо одне одному, у нас все виходить. Дай Боже, щоб Пункти Незламності не знадобилися, щоб у будинках усіх українців були світло, тепло та вода. Ми віримо в наших захисників!За нами правда. Ми захищаємо рідну землю.Все буде Україна!", - Сергій Зеленський.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ