Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 11 18 20 08 37 2

У переддень свята Заслужений працівник сільського господарства, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, народний депутат України Юлія Світлична, депутати Харківської обласної ради та голова Лозівської районної ради Вадим Гоч вручили почесні відзнаки та висловили слова привітання та вдячності аграріям, хліборобам, трактористам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва за роботу у нелегкі воєнні часи.

- Я дякую вам, шановні працівники і ветерани сільського господарства, за вашу нелегку працю, - сказав міський голова Сергій Зеленський, звертаючись до присутніх. -У цей важкий для усієї держави час, саме ви стали надійним тилом, опорою і підтримкою для Збройних Сил України. Ви сумлінно виконуєте зобов'язання перед громадою, допомагаєте з гуманітарною допомогою, підтримуєте потребуючі родини та переселенців. Вдячний, вам, шановні ветерани, за допомогу, слушні поради, підтримку молодих фахівців. Я впевнений, разом з такою потужною командою ми вистоємо й переможемо. Слава сільгоспвиробникам! Слава Збройним силам України! Слава Україні!

Окремо міський голова Сергій Зеленський подякував за підтримку Лозівської громади з перших днів повномасштабного вторгнення - народному депутату України Юлії Світличній, начальнику Харківської військової адміністрації Олегу Синєгубову, голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко, обласним депутатам, голові Лозівської районної військової адміністрації Володимиру Ромаху.

- А головне - я вдячний людям Лозівської громади й усім українцям, які вірять, підтримують і здобувають перемогу кожен на своєму місці, - сказав Сергій Зеленський.

Зі словами привітання до винуватців свята звернулася народний депутат України Юлія Світлична: “Сьогодні ми святкуємо велике свято, велике для кожного з вас, бо це справа вашого життя! І сьогодні ми зібралися дякувати, підтримувати й надихати один одного! Тільки разом ми зможемо подолати усі труднощі, які спіткали нас цього року - перебої з постачанням палива, електроенергії, втрата ринків збуту... Тим не менш ви вийшли на поля, зібрали урожаї, ви продовжили свою нелегку справу. Надійний фронт, який боронять наші військові, разом з вами ми захищаємо надійним тилом. У цей день бажаю вам, шановні сільгосппрацівники, наснаги, сил, впевненості, гарних врожаїв, високих цін на врожаї і гарної нам усім долі! Слава Україні! Слава кожному з вас! Ми обов’язково переможемо! Зі святом!”

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ