Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930902

Загалом на Лозівщині кількість інфікованих на COVID-19 збільшилася до 30, з них 24 одужали, 4 хворих знаходиться на лікуванні, 2- померли.

На підставі угоди укладеної з Національною службою здоров’я, на боротьбу з коронавірусною інфекцією лозівські медики отримали 6,7 мільйона гривень. Кошти розподіляють на доплати медикам, придбання нового обладнання, закуплено апарат штучної вентиляції легень, та ліків для хворих на коронавірус. Пацієнт хворий на COVID-19 лікується безкоштовно ліками, які передбачені Національним переліком основних лікарських засобів. 

Директор ТМО Іван Жовтий запевнив, Лозівська лікарня довела свою спроможність в наданні медичної допомоги хворим на коронавірус. Медичні заклади забезпечені захисними та антисептичними засобами, контроль за цим ведеться постійно, запаси поповнюються.

Ситуацію з забезпеченням медустанов міста необхідним для боротьби з коронавірусною інфекцією під постійним контролем тримає Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Мер наголосив, незважаючи на те, чи надходитимуть кошти від НСЗУ, лозівські медики та пацієнти будуть забезпечені усіма необхідними засобами захисту та необхідними ліками.  

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ