Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

8 лютого комісія з упорядкування найменувань вулиць, провулків, майданів у ході декомунізації прийняла рішення з перейменування семи вулиць, трьох провулків і одного майдану:

— вул. Червоногвардійську — на вул. Гвардійську,
— вул. Руднєва — на вул. Олександра Довженка,
— вул. Комсомольську — на вул. Праці,
— вул. Димитрова — на вул. Героїв-чорнобильців,
— вул. Ленінградську — на вул. Київську,
— вул. Червонопартизанську — на вул. Олександра Бричука,
— пров. Червоногвардійський — на пров. Гвардійський,
— пров. Руднєва — на пров. Київський,
— пров. Володарського — на пров. Марка Кропивницького,
— майдан 35-ї гвардійської стрілецької Лозівської Червонопрапорної орденів Суворова та Богдана Хмельницького дивізії — на майдан 35-ї гвардійської Лозівської дивізії.

З приводу перейменування до Лозівського міського голови зверталися громадяни й організації. На комісії Сергій Зеленський пообіцяв, що до кінця цього тижня розгляне всі пропозиції, які йому надійшли.

Рішення з декомунізаційного перейменування міський голова приймає до 21 лютого. Далі повноваження з виконання закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні” переходять Харківській обласній державній адміністрації.

Раніше у Лозовій вже декомунізували назви 30 вулиць і одного майдану. Крім того, топонімічна комісія проголосувала за перейменування вул.Червоних Артилеристів на вул.Машинобудівників за зверненням ЛКМЗ.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ