Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

Економія електроенергії на ДП «Лозоваводосервіс» у рік складає понад 1 мільйон кіловат, втрати води на підприємстві зменшилися з 44 відсотків до 25. Таких результатів вдалося досягнути у наслідок комплексу енергозберігаючих заходів, які розпочали з 2017 року – заміни обладнання, ремонту мереж водопостачання по місту та раціонального підходу до використання енергоресурсів, розповідає директор ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» Володимир Кириченко.

Власними силами ДП «Лозоваводосервіс» проводить ремонти на каналізаційних, насосних станціях та очисних спорудах. У минулому році на 2,3 та 4 КНС замінено п’ять каналізаційних насосів. Збільшення ККД насосів та зниження електроспоживання дало можливість економії енергоресурсів підприємством. Також проведено ремонтні роботи на очисних спорудах. Там відремонтовано первинні та вторинні відстійники, аеротенки, замінено засувки, труби, решітки, полагоджено дахи та стіни у технічних приміщеннях.

 - У 2016 році потреби підприємства в електроенергії складали 3 млн 250 тис кіловат. За рахунок енергозберігаючих заходів у 2020 ми скоротили її споживання до 2 млн 225 тисяч, - говорить Володимир Кириченко. - У 2021 продовжили економити й використали 2 млн 111 тисяч кіловат, але через значне зростання ціни сплатили за електроенергію більше ніж за попередній рік.

 Щодо втрати води на мережах міста, на сьогодні ДП «Лозоваводосервіс» знизило цей відсоток з 44 до 25. В тариф закладено втрати - 31 %, розповідає керівник підприємства. З кінця 2017 - початку 2018 за рахунок коштів підприємства та бюджету міста замінено 21 кілометр водомереж, за обласні – відремонтовано водогін, протяжністю 1,7 кілометра, по вулиці Говорова.

- У 2017 році в місяць на потреби міста ми брали 200-220 тисяч кубів води, реалізовували 115-120. На сьогодні цей показник складає 137 тисяч кубів, реалізація у середньому 106, - говорить керівник. 

За рахунок зменшення втрат, підприємство кожного місяця економить 300-400 тисяч гривень, продовжує Володимир Кириченко. Ці гроші направляють на погашення старих боргів. На початок 2021 року борг по закупній воді перед КП «Харківводоканал» складав – 10,8млн, на кінець року зменшився до 6,4.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ