Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

img 3165 1200x799 0dce

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов 17 січня провів нараду за участю керівників районних адміністрації та громад Лозівського району. Підсумували 2022 рік: виконання бюджетів, облаштування пунктів незламності, інформування, стан справ у сільському господарстві.
Лозівську громаду представляв перший заступник міського голови Олександр Жидков. Він звернувся щодо доукомплектування пунктів незламності. Стабільний зв'язок залишається першочерговою потребою. Озвучили також наслідки російських ракетних обстрілів та подальшу потребу у відновленні.
Окремо розглянули важливість вчасного інформування населення. Олег Синєгубов вкотре наголосив, що варто використовувати лише офіційні джерела. Наприклад, у Лозівській громаді – це сайт та телеграм-канал міської ради, сторінка у соціальних мережах голови громади Сергія Зеленського та його особистий телеграм-канал, інформаційні майданчики (Інстаграм, Фейсбук, Ютуб) та випуски на радіо Телерадіокомпанії «Лозова» (частота 106,7).
Обговорили також результати наповнення місцевих бюджетів за 2022 рік та сільськогосподарські питання. У Харківській області засіяли 49157,4 га озими, що складає 100,5%.
Олег Синєгубов високо оцінив роботу керівників Лозівщини.
«Інші райони можуть позаздрити результатам вашої роботи. Звісно, таким успіхам, перш за все, ми маємо завдячувати Збройним силам України, які кожного дня боронять нашу землю від окупантів. Лозівський район — надійний тил, що допомагає відновлювати та розвивати добробут у регіоні», — сказав начальник Харківської ОВА.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ