Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

5a0b2b01 df7f 4fd3 87ce c137dfaf92e6

Зоозахисників, волонтерів та небайдужих лозівчан 27 липня запросили на Комісію з питань житлово-комунального господарства,  транспорту та управління  комунальною власністю, щоб обговорити подальшу долю безпритульних котів у Лозовій.

Голова громадської організації «Маємо право-2» Аліна Безверхня наголосила, що наразі у місті існує проблема із зимівлею котів, адже деякі приватні обслуговуючі компанії замуровують отвори у підвалах. Зоозахисниця озвучила 4 варіанти вирішення проблеми: відкрити притулок, облаштувати кімнати у підвалах, поставити будиночки для котів або визнати їх частиною екосистеми міста та відкрити доступ до підвалів і горищ.

Деякі комунальники виступила проти відкриття підвалів. Переконували, що коти псують внутрішньобудинкові мережі. Начальник Лозівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Тетяною Овчарюк також не підтримала знаходження котів у підвалах, бо ті можуть розносити бліх та хвороби.

У результаті домовилися уважніше вивчити питання та розглянути його повторно.

ГО "Маємо право-2" наголосили, наразі 6 волонтерів утримують 175 безпритульних тварин.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ