Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

157976466 2411129855699890 2216338336624880943 n

До 8 березня у Лозівській міській раді поздоровили жінок. Захід провели в урочисто вбраній залі з дотриманням карантинних вимог. Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков від імені чоловіків громади привітав лозівчанок – найкращих в Україні жінок, подякував їм за підтримку і допомогу та вибачився за те, що до свята у місті продовжують подавати воду за графіком через складну аварійну ситуацію.

За багаторічну сумлінну працю та активну участь у житті Лозівської міської територіальної громади директор Центру реабілітації «Жемчужинки» Ольга Ашиткова отримала годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради». Грамотою Харківської обласної ради нагородили директора «Панютинського ліцею» Тетяну Мохарєву; подяками – Оксану Зозулю, завідуючу Катеринівською сільською бібліотекою та Наталю Харибіну, вчителя української мови та літератури «Надеждівської гімназії».

Почесні грамоти Лозівської міської ради отримали Любов Ковпенко, провідний економіст Управління освіти та провідний бібліотекар Публічної бібліотеки Любов Куряча.  Подяки міської ради вручили Дар’ї Абрамкіній, директору Шатівського сільського Будинку культури та Ганні Черниш, соціальному педагогу «Лозівського ліцею №4».

Грамотою народної депутатки України Юлії Світличної нагородили Тамару Лавренко, мати Героя України Олександра Лавренка – за безмежну материнську любов, виховання сина-патріота незалежної України та активну життєву і громадянську позицію.  

Грамоти від Юлії Світличної також отримали: Оксана Безверхня, староста Шатівського округу, Євгенія Дубова, головний спеціаліст відділу виплати соціальних допомог Управління праці та соцзахисту, Ольга Лисенко, головний спеціаліст з питань праці та соціально-трудових відносин Управління праці та соцзахисту, Валентина Нечвола, заступник директора з навчально-виховної роботи «Лозівського ліцей№ 1», Ольга Прасол, начальник відділу з питань діловодства та звернень громадян апарату виконавчого комітету, Алла Пугачова, головний бухгалтер Лозівського міського Палацу культури та Наталія Цехмистро, головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення управління ЖКГ.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ