Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

138327097 3622651291183000 2248124117865165245 nЗношені системи, борги населення, збитковий тариф та затримка заробітної плати – це основні проблеми Орільського комунального підприємства, – розповів його керівник Микола Йогін. Голова Лозівської тергромади Сергій Зеленський ініціював спільну нараду з орільськими та лозівськими фахівцями комунальної сфери 11 січня.

Орільське комунальне підприємство обслуговує понад 1200 квартир, з них кожна п’ята – покинута. Рівень проплат населення становить 85% – з поверненням раніше накопичених боргів. Зібраних грошей не вистачає навіть на своєчасну виплату заробітної плати. З нинішніми тарифами Орільське комунальне підприємство не зможе надалі існувати, – переконаний його керівник. Щоб віддати борги, орільські комунальники почали продавати обладнання котельні, яке не використовували.

– Продали котельню, розпродасте усе…. А що далі робитимете? Як плануєте далі працювати?, – запитав Сергій Зеленський у Миколи Йогіна та попросив його призупинити продаж майна і підготувати детальну інформацію про заборгованість і стан мереж.

Подальшу долю підприємства вирішуватиме робоча група у складі керівників Лозівської тергромади, фахівців ЖКГ та Орільського старости. Сергій Зеленський також планує звернутися до депутатів Лозівської міськради з пропозицією виділити допомогу на розвиток комунального господарства Орільки.

Наразі водопостачання та водовідведення там коштує 69,95 гривень за кубічний метр, утримання будинків – 2,06 гривні за квадратний метр, вивіз сміття – 8,13 гривень з особи. Воду дають погодинно. Практично за рік орільчани заборгували місцевим комунальникам більше півмільйона гривень.

Орільська селищна рада заснувала власне комунальне підприємство у вересні 2019 року, раніше послуги надавало Краснопавлівське. Орілька увійшла до Лозівської тергромади торік. Рішенням Лозівської міськради Орільський старостинський округ утворили 10 грудня 2020 року.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ