Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 01 13 16 40 33

Пацієнтам Лозівського ковідного стаціонару надаватимуть якіснішу допомогу – медики отримали новий апарат штучної вентиляції легенів. Його передав благодійний фонд «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс» за підтримки «Угорської екуменічної служби». Вартість ШВЛ – 853 тисячі гривень.

Новий апарат використовуватимуть для реанімаційної допомоги пацієнтам стаціонару №2, де лікують хворих з пневмоніями та ковідом. Загалом у Лозівських лікарнях є 16 ШВЛів.

Обладнання почнуть використовувати після того, як його введуть в експлуатацію представники виробника – для збереження гарантійних зобов’язань, – пояснила координатор «Угорської екуменічної служби» Наталія Назаренко.

Це не перша благодійна допомога від Угорщини Лозівщині. Попередньо надавали 2 ШВЛи та підтримку для облаштування тимчасового житла переселенців з Донбасу на вулиці Інженерній.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ