Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1970113

За результатами конкурсу, який відбувся сьогодні, 5 травня, Лозівський міський Палац культури очолив Віктор Гаращук, Краснопавлівський краєзнавчий музей - Світлана Березуцька. Кандидати приступлять до роботи з 7 травня.

- Конкурси на заміщення вакантних посад Управлінням культури оголошені 21 березня й тривали упродовж місяця, - розповіла начальниця Олена Пуга. - На кожну посаду претендували по одному кандидату. Кожен з них презентував план розвитку закладу культури, який планує очолити, терміном на один рік і на п’ять років. З завданнями кандидати впоралися успішно.

Віктор Гаращук розповів, що має на меті співпрацювати з сусідніми громадами, спільно з творчим колективом Палацу організовувати проведення фестивалів і конкурсів, а головне залучити до співпраці молодь – основний потенціал Лозівської громади й країни у цілому.

Довідкова інформація:

Гаращук Віктор Феодосійович, 1973 року народження, освіта вища. Має більше 20-ти років роботи на керівних посадах у засобах масової інформації. З 1993 по 2003 роки працював у ТРК «Сігма», ТРК «Лозова», газеті«Голос Лозівщини». З 2005 по 2016 роки – директор ТОВ «ТРК «Сігма». Останнє місце роботи - керівник ПП «Медіа-Вімакс» та ТОВ «Терра-Медіа».

Березуцька Світлана Володимирівна, 1965 року народження. За фахом бухгалтер, працювала у Лозівській райспоживспілці, Краснопавлівському ВУЖКГ. З січня 2007 року по теперішній час була головним бухгалтером Краснопавлівської селищної ради, нині старостинського округу.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ