Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1 5

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 24 листопада, прийнято рішення про надання згоди на розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приміщення педіатричного відділення. Його розмістять у стаціонарі №1 КНП «Лозівське ТМО, що у Катеринівці.

  • - У зв’язку з перепрофілюванням стаціонарного відділення № 2 для лікування хворих на коронавірус, ми були змушені перевести всі відділення у стаціонар № 1, у тому числі й педіатричне, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - Для покращення умов перебування маленьких пацієнтів у стаціонарі – ми відремонтуємо колишнє урологічне відділення, там є всі умови й відремонтовано дах.  Щодо дитячого поліклінічного відділення - його плануємо розмістити у поліклініці на мікрорайоні. Після коригування проєктно-кошторисної документації, фінансування на реалізацію цього проєкту сподіваємося отримати з обласних або державних джерел.
Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ