Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

245942494 2608877099258497 8723089956190297618 n

У ніч на 20 жовтня розбили бордюр вулицею Молодіжна, що сполучає Лозову та Домаху. Там нещодавно капітально відновили дорожнє покриття та будують тротуар для пішоходів.

Порушників оперативно відшукали. Ними виявилися підлітки, які живуть неподалік. Їх та батьків викликали у Лозівську міську раду 22 жовтня, щоб розпитати про мотиви вчинку та вирішити, що робити далі. Освітяни характеризували дітей позитивно, а до деяких батьків були питання щодо сумлінності виховання.

Діти провину визнали, однак не змогли пояснити причини вчинку. Підлітки повалили 48 бордюрних каменів, 2 з них розбили. Підрядник нарахував суму відшкодування у понад 16 тисяч гривень. Деякі батьки наполягали, щоб діти самі відпрацьовували збитки. Посадовці та правоохоронці наразі вирішують, який вид покарання застосовувати.

У Панютинському ліцеї ввечері 21 жовтня розмалювали фасад, вирізали сітки на енергозберігаючих вікнах та пошкодили припаркований шкільний автобус. За записами з камер відеоспостереження, встановили особи порушників – це восьмикласники цього ж навчального закладу. З ними та батьками працюють правоохоронці.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ