Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

142422880 192787829203555 6508578392617521721 nДіти мають з’являтися на світ у кращих умовах, – переконаний заступник директора Лозівського ТМО Володимир Сергієнко. Єдине на Лозівщині акушерсько-гінекологічне відділення не бачило капітального ремонту вже кілька десятків років. Підлога, стелі, стіни потребують оновлення. 

За словами завідуючої Олени Філімонової, у відділенні є лише кілька комфортних палат для мам та немовлят, а такими мають бути усі. Пологові зали, душові, туалети теж треба термінового ремонтувати.

За результатами тендеру торік у грудні визначили підрядника, який робитиме капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення Лозівської ЦРЛ, – це компанія "Авангард-Н". Цьогоріч 13 січня з нею підписали договір. Олена Філімонова розповіла, що ремонтники вже оглянули відділення. Якщо вчасно нададуть фінансування, то роботи обіцяють завершити до кінця осені. На період ремонту пацієнток пологового планують розмістити у гінекологічному відділенні на третьому поверсі.

Вартість капітального ремонту – 8 999 998 гривень. Це кошти Європейського інвестиційного банку за «Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України».

Медики поки не дають прогнозів, коли породіллі побачать оновлене відділення. Розповідають, добиваються ремонту з 2016 року, лише за останні півтора роки 8 разів зривалися тендери, на яких мали визначити виконавця робіт. Кілька разів результати оскаржувала одна й та ж компанія. Вона не пройшла і цього разу, – подавала скаргу, але її не задовольнили.

За минулий рік у Лозівській ЦРЛ прийняли півтисячі дітей. Тут народжують не лише лозівчанки, а й жінки з сусідніх районів та Харкова. Олена Філімонова пояснила, тепер не важливе місце реєстрації майбутньої мами. На кожні пологи Національна служба здоров’я України виділяє 8 тисяч гривень, їх отримує та лікарня, в якій народжує жінка.

Наразі у відділенні є усе першочергове обладнання для породіль та малюків. Його поступово оновлюють. Мами також можуть реєструвати дітей прямісінько у лікарні.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ