Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 09 17 11 29 08 2

Дорогу по вулиці Юхима Березовського ремонтують за проєктом «Реконструкції самоплинного колектора по вулиці Карла Маркса (зараз Привокзальна)». Він на завершальному етапі благоустрою.

У кілька етапів та проєктів планують зробити проїзд від залізничного вокзалу до так званої «труби». Цей напрямок має розвантажити центр міста. Наразі ремонтують ділянку від вулиці Перевозного до АЗС за дитсадком №4. Там зняли старе покриття та готуються укладати нове. Працівники КП «Еко-Сан» прибирають прилеглу територію – формують крони дерев вздовж дороги.

Кошти за проєктом нещодавно надійшли з обласного бюджету – майже 4 мільйони гривень. За них мають зробити 3000 кв.м. покриття.

На наступний рік запланували побудувати ділянку дороги від АЗС до вулиці Суворова («труби»). Ще один проєкт для реалізації об’їзного шляху –  «Будівництво автодороги від вул. Соборна до вул. Привокзальна м. Лозова Харківської області».

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ