Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

155843053 2408604195952456 2991295682895556979 n

Критичну ситуацію, що склалася з водозабезпеченням Лозової, обговорили на нараді 2 березня. У ній взяли участь радник голови Харківської облдержадміністрації Сергій Магдисюк, директор КВ «Дніпро» КП «Харківводоканал» Максим Панченко, директор «Лозоваводосервісу» Володимир Кириченко, перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков та Денис Петренко, заступник голови з питань ЖКГ.

Станом на 2 березня «Лозоваводосервіс» отримує від «Харківводоканалу» 120 метрів кубічних води на годину, цього замало навіть для погодинної подачі. Щоб дотримуватися графіку включень,  до «Лозоваводосервісу» має надходити 250 кубічних метрів води на годину, – пояснив директор підприємства Володимир Кириченко. У зв’язку з черговим обмеженням ввечері 2 березня Лозова залишиться без води. Її підвозитимуть протягом дня за окремим графіком.

Директор КВ «Дніпро» КП «Харківводоканал» Максим Панченко розповів про деталі аварійної ситуації на водогоні Краснопавліка-Лозова. Ще тиждень тому, 22 лютого, місто почало отримувати менше води – працівники «Харківводоканалу» виявили порив та ліквідували його, однак обсяг водопостачання не збільшився. Обстежили 32 кілометри трубопроводу з Краснопавліки до Лозової, – причину знайшли 28 лютого у районі залізниці за один кілометр до міста. Почали скидати воду з однієї гілки водогону та переключати Лозову на іншу. Зношеність однієї нитки трубопроводу – 97%, іншої – понад 70%, – виникли нові складнощі.

На 2 березня працівники «Харківводоканалу» планують дістатися аварійної ділянки водогону зсередини, обстежити її та дати приблизний прогноз, коли у Лозовій відновлять цілодобове водопостачання. На період ремонту намагатимуться забезпечити принаймні погодинний графік подачі води.

Якщо працівники «Харківводоканалу» ввечері 2 березня не зможуть збільшити обсяг води, яку подають «Лозоваводосервісу», то школи міста доведеться переводити на дистанційну форму навчання, – повідомив перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. Остаточне рішення прийматиме Комісія з надзвичайних ситуацій.

Радник голови Харківської облдержадміністрації Сергій Магдисюк пояснив, проєкт реконструкції водогону Краснопавліка-Лозова вже готовий, але ще не пройшов експертизу. Попередня вартість робіт – 754 мільйони гривень. Харківська облдержадміністрація триматиме це питання на контролі.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ