Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 10 13 16 59 06

Лозівський міський голова 13 жовтня зустрівся з підрядником, який виконує ремонтні роботи у тубдиспансері. У будівлі замінюють дах, роблять пандус та тротуар.

Лозівський проєкт "Зупинимо туберкульоз разом" переміг в обласному конкурсі "Разом в майбутнє". Міська рада реалізує його спільно із сусідами – Близнюківською селищною радою. Вартість робіт – 2 мільйони гривень: 50% коштів – обласний бюджет, по 25% – Лозівський і Близнюківський.

Сергій Зеленський попросив будівельників також прорахувати додаткові роботи щодо опалення приміщення та енергозбереження. Кошти на них спробують віднайти у місцевому бюджеті.

Попри реорганізацію у Лозівському тубдиспансері залишилися усі медпрацівники та обладнання.

Харківська обласна рада вирішила реформувати фтизіатричну службу – відповідне рішення прийняли на сесії 4 березня. Тубдиспансери області ліквідували як самостійні медзаклади та приєднали до єдиного центру Харківщини.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ