Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 17 07 08Підрядники працюють на тепло розподільчому пункті №10. Це перший об’єкт за проєктом модернізації теплових мереж Лозової. Там наразі проводять геологічні вишукування.

Працівники компанії, що виграла тендер, пробурюють свердловини та беруть проби ґрунту. Зрізи досліджуватимуть у спеціальній лабораторії. Результати передадуть проєктантам, щоб вони змогли виконувати свою частину реконструкції. На ТРП відпрацювали також геодезисти, розповів головний інженер КП «Теплоенерго» Сергій Клименко.

Воєнний стан змінив плани та темпи модернізації тепломереж. Через повномасштабне вторгнення роботи на об’єктах не могли розпочати у раніше заплановані строки. В цей час більше уваги приділили документальній складовій реконстуркції.

За проєктом модернізації Центральну котельню по вулиці Свободи мають замінити на менші та економніші. Проєкт передбачає кілька етапів реалізації:

- виведення з експлуатації котельні на Свободи;

- реконструкція котельні на 6 м-ні;

- будівництво 2 котелень на 4 та 3 мікрорайонах;

- будівництво 3 невеликих модульних котелень: вул. Південна, 12-а, вул. Свободи, 2-в і Свободи, 38-а;

- будівництво нових розподільчих газопроводів до котелень;

- будівництво водопроводу подачі підживлювальної води.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ