Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 11 30 11 51 22

Ольга та Сергій Булига вирішили створити прийомну родину. Подружжя йшло до цього багато років. Запевняють, мають спільне бажання дарувати прийомним дітям тепло і любов, гідно виховувати їх та оберігати. У цьому Ольга та Сергій змогли переконати членів комісії з питань захисту прав дитини. Позачергове засідання відбулось 30 листопада.

Члени комісії одностайно підтримали прагнення родини Булига – це буде вже 11-а прийомна сім’я у Лозівській громаді. Подружжя має всі необхідні умови. На виховання Ольги та Сергія планують передати трьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Двоє рідних сестер та брат тимчасово перебувають у патронатних вихователів.

Заступник міського голови Ашот Керопов та начальниця Служби у справах дітей Світлана Брежнєва наголосили, що прийомні батьки завжди можуть розраховувати на підтримку служб та керівництва громади.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ