Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

o 1edokaout18341hp8fbq12lm5t41k

Станом на 23 жовтня працівники КП «Теплоенерго» разом із фахівцями АТ «Харківгаз» перевірили 8 котелень у Лозовій, Панютиному та Катеринівці. Там розпломбували обладнання та прийняли газ. Для перевірки котельні ввімкнули на годину, а потім знову зупинили. У понеділок, 25 жовтня, їх самотужки зможуть запустити чергові оператори.

Торік на усіх котельнях КП «Теплоенрго» розпочинали приймати газ в день пуску опалення, але цьогоріч вирішили спрацювати завчасно, щоб населення якомога швидше було з теплом.

Ще 4 котельні приймуть газ безпосередньо 25 жовтня. Лозівчани мають відчути тепло в помешканнях надвечір.

Дитсадки, школи та інші заклади соціальної, культурної і медичної сфер опалюватимуть теж з 25 жовтня. Наразі обігрівають три лікувальні стаціонари у Катеринівці, на 4 мікрорайоні та у Панютиному.

Як пояснив директор «Теплоенерго» Сергій Малишев, саме 25 жовтня очікується третя доба, коли середня температура буде нижче +8 градусів – це є передумовою для початку опалювального сезону.

Керівник також зауважив, для зміни температури в мережах – за похолодання або потепління на 1 градус – необхідно 4 години, тому за значних погодних коливань можливі перегріви або тимчасово недостатнє опалення.

У цей опалювальний сезон лозівчани входять із "старим" тарифом, вартість послуги у Лозовій вирішили не підвищувати. У зв'язку з цим КП «Теплоенерго» необхідно буде компенсувати різницю тарифів – 29 мільйонів гривень. Громада сподівається на підтримку держави.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ