Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 2044

Рішенням виконавчого комітету  Лозівської міської ради від 22 листопада,  трьом родинам, які  знайшли прихисток у Лозовій, тимчасово виділили  чотирикімнатну, трикімнатну та двокімнатну  квартири у будинку по вулиці Гетьманській.   Про це поінформував  начальник відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради  Микола Пономар.  У цьому році  ще одну квартиру для тимчасового проживання надано у селі Чернігівське. Загалом з 2014 року у Лозовій переселенцям виділено для проживання 49 квартир, усі вони знаходяться у комунальній власності. Наразі  є  вільні квартири  по вулиці Інженерній та  по вулиці Гетьманській.

Відповідно до чинного законодавства для проживання житло виділяється на один рік  з можливістю подальшого продовження цього терміну.  Обов’язкова вимога до проживаючих -    сплата за комунальні послуги.  Родинам  надається право скористатися субсидією. 
Попередньо родини оглядають умови проживання в квартирах, після надання згоди на заселення,  процедура оформлення документів проходить досить швидко, говорить Микола Пономар.   
Для отримання житлових приміщень у тимчасове користування необхідно звернутись з відповідною заявою до виконавчого комітету міської ради, долучивши копії наступних документів:- копії паспортів всіх повнолітніх членів сім'ї;- копії РНОКПП всіх членів сім'ї;- копія свідоцтв про народження дітей;- копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб всіх членів сім'ї, саме у Лозівській тергромаді. 
Також подати заяву можна у відділі з питань управління комунальним майном міської ради за адресою: місто Лозова, мікрорайон 1, буд. 17 (2 поверх, каб. 24).

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ