Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

157789775 2411136969032512 5401602521986528169 nУ Лозівській міській раді до 8 березня традиційно зібрали жінок, які втратили синів та чоловіків у зоні проведення АТО. За чаєм із солодощами керівники Лозівської громади та району вкотре подякували матерям та дружинам за те, що їхні рідні за Незалежність України віддали найдорожче – життя.

З приєднанням Орільки та Краснопавлівки рідних загиблих атовців у громаді побільшало. Перший заступник міського голови Олександр Жидков та голова Лозівської районної ради Вадим Гоч нагадали жінкам, щоб не соромилися звертатися за допомогою.

На зустрічі спланували поїздку матерів та дружин Лозової до Харківського храму Іоанна Богослова, де торік восени відкрили меморіальну стіну пам'яті жителям Харківської області, які загинули під час військових дій на сході України. Обговорили також санаторний відпочинок та пам’ятник бійцям за Незалежність України, який мають замінити у Лозовій. Мати загиблого АТОвця Олега Шевченка Лариса Шевченко у Києві спілкувалася з майстрами, які виготовлятимуть нову версію. Пані Лариса закликала усіх матерів до обговорення пам’ятника, щоб цього разу він дійсно усім сподобався.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ