Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

156995370 2409508792528663 5401446418683703201 nУ Лозівській міській раді 3 березня позачергово скликали Комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з критичною ситуацією водозабезпечення. Вирішили змінити погодинний графік включень води у місті.

З 4 березня «Лозоваводосервіс» запускатиме насоси на годину раніше – о 4 ранку. До квартир лозівчан вона постачатиметься протягом однієї або двох годин, залежно від розташування будинку та поверху. Водопостачання припинятимуть о 10 годині.

На відміну від ранкового, вечірнє включення буде за ситуацією, зважаючи на те, скільки води надійде від «Харківводоканалу» вдень.

Станом на 3 березня у Лозовій не подаватимуть воду ввечері. «Харківводоканал» продовжує постачати замалий обсяг води – 126 кубічних метрів на годину,  для вечірнього включення необхідно удвічі більше, – пояснив директор «Лозоваводосервісу» Володимир Кириченко. Підвіз технічної води подовжили до 20 години.

Як повідомив 3 березня заступник Генерального директора КП «Харківводоканал» Владлен Волков, аварійну ситуацію на водогоні «Краснопавлівка-Лозова» в районі залізниці ліквідували. Ремонтні бригади зараз виконують гідравлічне випробування на міцність, промивку та санітарну обробку водоводу, з подальшим хімічним і бактеріологічним аналізом води.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ