Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

20210226161059

Кількість бажаючих вакцинуватися досить велика, розповідає виконуюча обов’язки медичного директора Лозівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Рожок. Особливим попитом користується вакцина Pfizer. На минулому тижні медики отримали партію цього препарату й замовили додаткову, але тільки для бустерної дози.

За рекомендацією МОЗ бустерна доза робиться від 6 до 9 місяців, після завершення первинного курсу вакцинації. Але у зв’язку з військовим станом багато людей не змогли дотриматися цих термінів, говорить Тетяна Рожок. Та все одно їх запрошують пройти подальшу вакцинацію. Дозволяється й друга бустерна доза, але з проміжком від першої у чотири місяці.

 Змінилися рекомендовані комбінації вакцин. Після першого щеплення Pfizer або Moderna, у якості бустерної дози можна використовувати CoronaVac. Наразі МОЗ це дозволено на підставі випробувань та досліджень. Є люди, які досить важко перенесли вакцину Pfizer й для подальшої імунізації обирають саме CoronaVac.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ