Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20180116 170204Під головуванням міського голови Сергія Зеленського у міськвиконкомі відбулася нарада щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у місті. У ході наради розглянули основні проблемні питання, які виникають через безпритульних тварин. Обговорили епізотичну та епідемічну ситуацію зі сказу на території міста Лозова та стан заходів по боротьбі з ним. Розглянули питання загрози життю та здоров’ю громадян, які можуть постраждати внаслідок нападу безпритульних тварин. Обговорили відповідальність за порушення законодавства у сфері поводження з тваринами. У нараді взяли участь представники зоозахисних організацій.

Міська влада готова співпрацювати з захисниками тварин. Міський голова доручив кошти, які виділені на Програму благоустрою міста Лозова, з регулювання чисельності бродячих тварин, а це 40 тисяч гривень, спрямувати саме на стерилізацію собак, а не їх відлов.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ