Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20180116 170204Під головуванням міського голови Сергія Зеленського у міськвиконкомі відбулася нарада щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у місті. У ході наради розглянули основні проблемні питання, які виникають через безпритульних тварин. Обговорили епізотичну та епідемічну ситуацію зі сказу на території міста Лозова та стан заходів по боротьбі з ним. Розглянули питання загрози життю та здоров’ю громадян, які можуть постраждати внаслідок нападу безпритульних тварин. Обговорили відповідальність за порушення законодавства у сфері поводження з тваринами. У нараді взяли участь представники зоозахисних організацій.

Міська влада готова співпрацювати з захисниками тварин. Міський голова доручив кошти, які виділені на Програму благоустрою міста Лозова, з регулювання чисельності бродячих тварин, а це 40 тисяч гривень, спрямувати саме на стерилізацію собак, а не їх відлов.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ