Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2100710

Підприємство має заборгованість за минулий рік, сплачені кошти у поточному році просить повернути, як помилково перераховані.

Сьогодні, 29 жовтня, за участі спеціалістів міської ради та представників податкової служби України відбулася нарада на якій обговорили стан сплати податків за землю каналом Дніпро-Донбас. Нарада пройшла під головуванням першого заступника Лозівського міського голови Олександра Жидкова.

Канал Дніпро-Донбас звернувся з листом до Лозівської міської ради повернути раніше сплачені ними 2,5 мільйона гривень земельного податку. Представники каналу впевнені, згідно Податкового кодексу мають пільги, раніше їх надавали сільські ради.

Учасники наради обговорили звернення та вважають його безпідставним. Представники податкової служби запевняють, ті норми на які посилається канал Дніпро-Донбас не розповсюджуються на них, лист складений не коректно. Отже про повернення коштів мови йти не може. Каналу Дніпро-Донбас у листі рекомендують звернутися за роз’ясненнями до Державної податкової служби.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ