Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P177052616 вересня Лозівський міський голова Сергій Зеленський, директор Харківського обласного Центру зайнятості Володимир Міненко та керівниця Лозівського міськрайонного Центру зайнятості Олена Богимська підписали тристоронню угоду про співпрацю.

Угодою встановлено партнерські відносини та взаємовигідне співробітництво в реалізації державної політики зайнятості, соціально-економічних програм та інфраструктурних проектів, орієнтованих на підтримку підприємницьких ініціатив, створення робочих місць, проведення профілактичних заходів з попередження та подолання безробіття.

В рамках цієї угоди сторони сприятимуть підвищенню рівня зайнятості населення шляхом співпраці з навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності, допомагатимуть роботодавцям у створенні та збереженні робочих місць.

- Харківська служба зайнятості вже активно співпрацює з Лозівською ОТГ у сферах організації громадських робіт, навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації мешканців громади - у місцевих навчальних закладах, на базі підприємств, а також у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, в якому доросле населення може пройти навчання за найбільш затребуваними професіями. Угода формалізувала наші робочі відносини, і є своєрідним стимулом і надалі працювати злагоджено й продуктивно, - підкреслив Володимир Міненко.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ