Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1345b

24 листопада, у міськвиконкомі, за ініціативи Лозівського міського голови Сергія Зеленського, відбулась чергова зустріч з лідерами політичних партій, представники яких увійшли до складу депутатського корпусу Лозівської міської ради за результатами волевиявлення населення Лозівщини на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (ПП «Блок Світличної «Разом!», ПП «Опозиційна платформа – за життя»ПП «Блок Кернеса – Успішний Харків!», ПП «Слуга народу» та ПП Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»).

На зустрічі обговорювалися питання формування постійних депутатських комісій міської ради та їх персонального складу, кількість та межі старостинських округів на території громади, а також проведено співбесіди з кандидатами на посади старост старостинських округів.

Консультації щодо порушених питань та рішень, які мають бути прийнятими на першому пленарному засіданні новообраної міської ради тривають.  

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ