Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

630 360 1548845879 629У селі Домаха 8 червня газовики розпочали пусконалагоджувальні роботи. Як пояснив представник управління експлуатації АТ «Харківгаз» Владислав Гузовський, фахівці обходять помешкання та після огляду подають газ.

У селі Домаха майже 400 абонентів два тижні залишалися без газу. Ситуація щодня на контролі у керівництва Лозівської міської ради. На нараді 2 червня представник АТ «Харківгаз» Владислав Гузовський повідомляв, не можуть потрапили у понад 40 будинків, тоді як пуск газу можливий лише за умови доступу до всіх помешкань. Вихід із ситуації шукали спільно із старостою Домаського округу Сергієм Тимошадченком та депутатом міської ради Анатолієм Натяговим.

Відновити газопостачання спочатку обіцяли 26 травня, однак у заявлені строки не вклалися. Представників АТ «Харківгаз» 28 травня запросили на сесію Лозівської міської ради, де вони зазначали, що впораються до 31 травня.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ